Дошка в Переяслав-Хмельницькому

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Замовити дошку в Переяслав-Хмельницькому

Дошка - це найбільш ходовий товар з пиломатеріалів, так як її застосування широко використовується в різних сферах - починаючи з покриття підлоги і закінчуючи будівництвом екологічно чистих будинків.

На нашому сайті ви можете придбати будь-яку дошку з нашого асортименту в Переяслав-Хмельницькому в потрібній кількості і високої якості, а головне - за низькими цінами від виробника. Ми пропонуємо всі види дощок різних категорій і розмірів:

 1. Під замовлення і типових розмірів;
 2. Для підлоги;
 3. Для будівництва споруд та будівель;
 4. Для будівництва меблів;
 5. Заборів і огорож;
 6. Стругані - з гладкими краями;
 7. Необроблені обрізні - з негладкими поверхнями;
 8. Шліфовані - з одною і більше гладкими відшліфованими сторонами, що надає легкість і комфорт при будівництві надійних споруд.

Наша компанія пропонує велику різноманітність розмірів дощок - до 6 метрів, різної ширини, ступеня обробки, але з незмінно високою якістю - всі дошки супроводжено сертифікатами. Вони економічні, так як мають порівняно недорогі ціни - від виробника, так як ми і є виробниками пиломатеріалів. Тому пропонуємо гнучку схему оплати:

 • Різною формою - готівкою і безготівковим розрахунком;
 • Відкриті акції;
 • Оптовикам - знижки і бонуси.

Дошки в Переяслав-Хмельницькому - будь-якого асортименту і розміру - для різних цілей, швидко і зручно - одним кліком на сайті.

Також ви можете замовити: