Дошка

Знайдено: 1 - 24 серед 67 товарів

Дошка з дерева - будівельний матеріал, який застосовується при зведенні практично будь-якої споруди в приватному будівництві - навіть якщо сам будинок виготовлено з металу, скла, пластику і композитів, то необхідні для будівельників конструкції - наприклад, ліси - створюються саме з дощок. Дошка будівельна - це оброблений або необроблений виріб з деревини прямокутної форми зі змінними значеннями товщини і розміру. Розрізняють її по виду зовнішньої обробки:

  1. Необрізна. З одного або двох сторін виробу зберігається обзол - напівкругла частина колоди, яку не видалили при обробці. Такий матеріал застосовується для чорнових робіт;
  2. Обрізна. Це класична будівельна дошка від виробника з відсутнім обзолом - кора і нерівності колоди видаляються на тартаку, тому її можна застосовувати для чистових етапів зведення споруди та створення лісів, коробів під заливку фундаменту, а крім того, для виконання облицювання дерев'яного будинку.

На що звернути увагу при покупці дошки

У спеціалізованому магазині навіть консультант не зможе надати допомогу, якщо клієнт хоча б приблизно не знає, які матеріали йому потрібні. Коли вибір здійснюється самостійно, слід звертати увагу на наступні параметри:

  • Сорт і якість. Вартість дерев'яної дошки безпосередньо залежить від категорії якості, до якої вона відноситься. Вироби 1-ої - вищої - категорії і 2-ої застосовуються для оздоблення фасаду та внутрішніх стін, спорудження несучих конструкцій і перегородок, зведення каркасу даху, стель і підлоги. 3-а категорія товару може використовуватися для створення ящиків, палетів та піддонів.
  • Вид деревини. Кожне дерево має індивідуальні експлуатаційні властивості: вологозахищеність, твердість, міцніст. і т.д. Потрібно розуміти, де буде використовуватися матеріал: ялина хороша для внутрішньої обробки - зберігає тепло, сосна - стійка до гниття, а дуб - для зведення міцної основи для даху.
  • Розміри. Купити будівельні дошки з великою товщиною (40 мм) краще для каркасів і підстав. Тонкі ж вироби застосовуються для перетворення інтер'єру: створення декорованих перегородок і облицювання стін.

Дерев'яна дошка в Києві: 2 склади, більше 500 кубів

В інтернет-магазині pilomaterial.com.ua ви можете купити дошку будівельну з доставкою по Києву та Київській області. Так як у нас є 2 склади, ми можемо протягом 2 робочих днів доставити матеріал до вас на об'єкт. Так як робота складу чітко налагоджена, ми гарантуємо продаж тільки якісної соснової дошки, яка зберігається у відповідності з усіма правилами, а так само обробляється протигрибковими засобами. В наявності є більше 500 кубів пиломатеріалу.

Вартість будівельної дошки

На нашому сайті ціна за дошку вказана за кубічний метр. Щоб прорахувати ціну за штуку, потрібно поділити ціну за куб на кількість штук в кубі, інформація про це надана в кожній картці товару. Вартість може бути знижена, в разі покупки обсягу від 9 кубічних метрів, товар буде відпускатися за оптовою ціною, яка може опуститися до -15%.