Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Профилированный брус

Профільований брус - пиломатеріал із хвойного дерева (сосна, ялина, кедр). Виконується як з напівкруглою, так і з плоскою зовнішньою стороною і роз'ємами для з'єднання по краях. Для виробництва застосовується ядро ​​дерева через свою міцність і підвищеного вмісту смол.

Профільований дерев'яний брус проходить обов'язкову обробку для захисту від цвілі, грибків і комах. Спеціальна сушка в автоклаві до 22% вологості дозволяє поліпшити міцність матеріалу, що неможливо при природній сушці колоди. Дотримання техпроцесу при обробці захищає дерево від розтріскування і пошкоджень.

Сухий профільований брус найчастіше використовується при будівництві приватних житлових будинків. Деревина не тільки приємна на вигляд і на дотик: якісно оброблений брус покращує мікроклімат в приміщенні завдяки пористості і можливості "дихати".

Характеристики профільованого бруса

Будівельний брус профільований повинен відповідати ГОСТ 8486-86, 8242-88, 24454-80 і 11047-90. Виходячи зі стандартів, брус класифікується за шістьма ознаками:

  1. Розмір: довжина від 1 до 6 погонних метрів, стандартний (100*100, 150*150, 200*200 мм і так далі) або нестандартний перетин;
  2. Форма лицьової сторони (пряма, вигнута);
  3. Структура (цілісний, клеєний);
  4. Профілювання під утеплювач і без нього;
  5. Природна і штучна сушка;
  6. Вид профілю, кількість шипів (одинарний, подвійний, множинний, зі скошеними фасками, скандинавський);

Від товщини бруса залежить сфера його застосування - 100*100 використовують для невеликих будівель і внутрішніх стін, 150*150 в дачах і заміських будинках, 200*200 для елітного житла. Стандартом є пряма форма з простим одношиповим профілем.

Геометрія профілю впливає на щільність стикування і захист від скупчення води. Дорогий профільований брус зазвичай оснащується німецьким профілем або "гребінкою" - він забезпечує максимальну щільність стику і збереження тепла без використання утеплювача.

Купити профільований брус: плюси і мінуси

Якщо ви вирішили купити сухий профільований брус, обов'язково зважте не тільки переваги, а й недоліки пиломатеріала. З переваг можна виділити:

  • відмінний зовнішній вигляд, що не вимагає додаткової обробки;
  • міцність в порівнянні з іншими будматеріалами з деревини;
  • простоту монтажу;
  • мінімальна усадка і теплопровідність;
  • вологостійкість, захист від цвілі і грибків;
  • екологічність і чистота матеріала;
  • довговічність;
  • співвідношення ціни і якості.

При виборі слід уважно відстежувати можливий брак на профілі: найчастіше проблеми з брусом трапляються на сполучних елементах. Незважаючи на простоту монтажу, купити профільований брус без найму досвідчених фахівців буде помилкою. Деревина вимоглива до кріплення і щільності примикання брусів, неправильний збір спричинить за собою втрати тепла і раннє гниття. Слід пам'ятати, що з часом дерево почне темніти і потрібна додаткова зовнішня обробка.

В нашому інтернет магазині Ви можете придбати профільований брус в Києві та Київській області, який проходить ретельну обробку і зберігається при дотриманні всіх правил, що дозволяють зберігати якісні характеристики матеріалу, а 2 склади поруч з Києвом дозволяють мінімізувати витрати на логістику, і дозволяють в найкоротші терміни доставити матеріал на об'єкт.

Ціна профільованого бруса

Вартість профільованого бруса залежить від шести ознак, описаних вище. Ціна починається від 4000 гривень за кубометр і може стати в 3-4 рази більше через особливості матеріалу. Враховуйте при підрахунку, що будівельного матеріалу потрібно закупити на 15-20% більше розрахункового для непередбачених витрат або можливого ремонту.

Ціна профільованого бруса може сильно коливатися в залежності від якості. Занадто низькі суми є можливою ознакою некондиційного матеріалу або браку. Не женіться за дешевизною взамін якості.