Дерев'яні крокви

Знайдено: 1 - 24 серед 28 товарів

Дерев'яні крокви - будівельний матеріал, який використовується при зведенні покрівлі. Цей елемент покрівлі забезпечує рівномірний розподіл навантаження на дах. По суті це скелет покрівлі, тому до вибору матеріалу потрібно поставитися з усією відповідальністю.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити крокви для покрівлі в Києві від виробника. Матеріал зберігається на складі, догляд і дотримання правил зберігання пиломатеріалів в Києві забезпечують поставку тільки якісного матеріалу.

Переваги та недоліки крокв з дерева

Хоч дерев'яні крокви і є лідером за популярністю в приватному будівництві, перед покупкою бажано знати сильні і слабкі сторони цього матеріалу. Нижче наведено список, заради чого варто купити крокви з дерева, а чого варто побоюватися.

Плюси

 1. У більшості випадків не потрібна додаткова техніка для роботи з матеріалом
 2. Можливість надати потрібну довжину самостійно;
 3. Покрівельні крокви з натурального природного матеріалу не виробляють небезпечних речовин;
 4. Легкість в будівництві простих і складних проектовок, висячих, що ковзають і похилих крокв;
 5. Доступні ціни в порівнянні з аналогами.

Мінуси

 1. Важко підібрати бруси необхідної довжини на великі будівлі. Вирішити цю проблему можна за допомогою з'єднання таких елементів;
 2. Дерево здатне вбирати вологу, розбухати і згодом гнити. У боротьбі з цим недоліком застосовується спеціальна обшивка і покриття дощок водостійкими речовинами;
 3. Загроза займання, яка усувається шляхом просочення вогнетривкими розчинами.

Купити крокви для покрівлі: що потрібно знати

Так як мова йде про будівництво житлового будинку, вибір цього матеріалу варто надати професіоналам, так як для цього будуть потрібні вузькоспеціалізовані знання, наприклад несуча здатність фундаменту, стін, і інші деталі, які відіграють важливу роль у виборі. Проте деякі речі дізнатися буде корисно, наприклад що вкаже на високоякісний матеріал або як визначити матеріал, від якого потрібно відмовитися.

На що варто звернути увагу:

 • Бажано мінімальна наявність сучків, і виключена наявність тріщин;
 • Колоди або важкі бруси варто використовувати тільки в тому випадку, коли фундамент і несучі стіни мають достатню міцність;
 • Готове дерево повинно бути досить сухим, але не пересушеним. Оптимальна вологість становить 18 (+ -2)%;
 • Обробка поверхні лісу стрічковою пилкою підвищує якість і ціну дощок. Для бюджетного варіанту можна знехтувати гладкістю бруска, але якщо справа стосується не гаража, а житлового будинку - краще взяти повноцінний варіант;
 • першосортна деревина вважається найміцнішою, тому така покупка виправдана для установки в місцях з підвищеним навантаженням, наприклад, в якості балки. У разі стропильних ніг і підкосів можна застосовувати другий і третій сорт;

Так як на наших складах ведеться контроль зберігання і якості пиломатеріалу, купити покрівельні крокви у нас ви можете тільки високої якості. Переконатися в цьому ви можете або приїхавши до нас на склад, або менеджер може вислати вам фотографії матеріалу.

Вартість крокв

На наших складах в наявності є всього один сорт дерева - це сосна. Це практичний, якісний і не дорогий матеріал на довгі роки служби. На нашому сайті вказана ціна за кубічний метр. Щоб прорахувати вартість за штуку, досить зайти в картку товару, в ній зазначено кількість штук в кубічному метрі, поділити ціну за куб на кількість штук.

Ціна крокв на сайті завжди актуальна. При покупці великого обсягу можлива знижка, яка обговорюється індивідуально з менеджером.

Завдяки тому, що в нашому розпорядженні знаходиться 2 склади, ми зможемо доставити крокви для покрівлі на ваш об'єкт протягом 2 робочих днів, за умови наявності необхідного розміру у нас на складі.