Дошка для опалубки

Знайдено: 1 - 24 серед 26 товарів

Дошка для опалубки призначена для спорудження конструкції, яка необхідна для заливу різними видами розчинів з метою побудови фундаменту (всіх типів), будівель і колон.

Найчастіше використовуються металеві кріплення, оскільки вони найміцніші. За стандартами дошки для опалубки повинні витримувати навантаження і при цьому не деформуватися. Якщо щити якісні, їх можна використовувати при роботі кілька разів.

Наш інтернет-магазин займається продажем дошки для опалубки по Києву і області з доставкою на об'єкт.

Функції, які виконує дошка для опалубки:

   • надання проектної форми;
   • завдання розташування моноліту;
   • запобігає втраті вологи;
   • захищає від перепадів температур;
   • захищає моноліт від забруднень, розмивання і інших пошкоджень.

Купити дошку для опалубки: що потрібно знати

При виборі зверніть увагу на наступні параметри:

  1. вологість: від 30% - це обумовлено тим, що при великій вологості можливо вбирання бетону і його скріплюючих елементів в дошку, що позначається на якості фундаменту;
  2. ширина: від 100 до 250 міліметрів - це не настільки важливий критерій, але все таки краще вибирати дошку для опалубки шириною не менше 100 мм;
  3. товщина: від 20 до 50 міліметрів - чим вище товщина, тим більша міцність самої конструкції. Так як бетон чинить великий тиск на стінки конструкції, є ймовірність деформації, потрібно бути впевненим в міцності вашої системи.

По суті немає нічого складного у виборі. Якщо у вас виникнуть складності, зателефонуйте в наш колл центр, і попросіть консультації у наших менеджерів, вони вам підберуть відповідний вашим потребам матеріал.

Вартість дошки для опалубки

На нашому сайті ціна дошки для опалубки вказана за кубічний метр, завжди фіксована і може бути знижена у разі замовлення більш ніж на 9 кубів. Так як ми є виробником, на нашому складі товар завжди в наявності. Купити дошку для оплубки ви можете готівковим і безготівковим розрахунком. Доставка пиломатеріалу в Києві здійснюється по всій території київської області.